844 909 909|info@drmax.cz

Aspirin

Produkty Aspirin

Filtry

Máte vybráno:

Značka: Aspirin

Aspirin se užívá k léčbě bolestí hlavy, zubů, menstruačních bolestí, bolestí svalů, kloubů a zad. Dále k úlevě od bolesti a horečky při zánětlivých onemocněních horních cest dýchacích nebo chřipce.
272 Kč
Registrovaný léčivý přípravek
Aspirin C pomáhá při nachlazení a projevech chřipky snížením teploty a úlevou od bolesti.
189 Kč
Registrovaný léčivý přípravek
Aspirin Protect 100 se užívá k dlouhodobé léčbě nemocných po proběhlém infarktu myokardu nebo po cévní mozkové příhodě.
95 Kč
Registrovaný léčivý přípravek
Aspirin se užívá k léčbě bolestí hlavy, zubů, menstruačních bolestí, bolestí svalů, kloubů a zad. Dále k úlevě od bolesti a horečky při zánětlivých onemocněních horních cest dýchacích nebo chřipce.
95 Kč
Registrovaný léčivý přípravek
Aspirin nám už více než sto let pomáhá při různých bolestech, především hlavy, zubů, menstruační bolesti, bolesti svalů, kloubů, zad či u bolestí při lehčí artritidě způsobených záněty. Účinkuje nejen proti bolesti, ale snižuje též zvýšenou tělesnou teplotu a ve vyšších dávkách (několik gramů denně) tlumí projevy zánětlivých onemocnění. Toto jsou účinky jeho léčivé látky - kyseliny acetylsalicylové. Čtěte pečlivě příbalovou informaci. Aspirin® je lék k vnitřnímu užití s účinnou látkou kyselinou acetylsalicylovou.
99 Kč
Registrovaný léčivý přípravek
Aspirin C pomáhá při nachlazení a projevech chřipky snížením teploty a úlevou od bolesti.
111 Kč
Registrovaný léčivý přípravek
Aspirin Protect 100 se užívá k dlouhodobé léčbě nemocných po proběhlém infarktu myokardu nebo po cévní mozkové příhodě.
46 Kč 49 Kč
Registrovaný léčivý přípravek
Aspirin se užívá k léčbě bolestí hlavy, zubů, menstruačních bolestí, bolestí svalů, kloubů a zad. Dále k úlevě od bolesti a horečky při zánětlivých onemocněních horních cest dýchacích nebo chřipce.
205 Kč
Registrovaný léčivý přípravek
ASPIRIN C Forte šumivé tablety se užívá k úlevě od příznaků mírné až středně silné bolesti a k úlevě od příznaků bolesti a horečky při běžném nachlazení nebo příznacích podobných chřipce.
179 Kč
Registrovaný léčivý přípravek

Aspirin

ASPIRIN je lék proti bolesti, horečce a zánětu. Patří do skupiny nesteriodních protizánětlivých léků a jeho účinnou látkou je kyselina acetylsalicylová, která byla vůbec první synteticky získanou látkou pro výrobu léčiv. Pod jménem ASPIRIN byla patentována již roce 1899.

I v současnosti patří ASPIRIN od společnosti Bayer celosvětově mezi nejznámější  léčiva. Působí proti středním až mírným bolestem hlavy, zubů nebo při menstruaci. Snižuje horečku a působí protizánětlivě.  Kyselina acetylsalicylová v nižších dávkách brání tvorbě krevních sraženin, chrání před ucpáním tepen, které může být příčinou mnoha závažných onemocnění.

V současném době se ASPIRIN prodává ve formě obalovaných tablet (ASPIRIN 500 mg) nebo šumivých tablet (ASPIRIN C, ASPIRIN C FORTE). Aspirin Protect 100 se užívá k dlouhodobé léčbě nemocných po infarktu myokardu nebo po cévní mozkové příhodě, po cévních operacích nebo jiných výkonech na cévním řečišti.

Kyselina acetylsalicylová nesmí být užívána dětmi.

Aspirin je lék k vnitřnímu užití. Obsahuje kyselinu acetylsalicylovou. Před užitím si pečlivě přečtěte příbalový leták!

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.